DERMALIGHT 2000

معرفی دستگاه DERMALIGHT 2000 :

دستگاه Derma-light 2000 ساخت کمپانی Dr.Hönle آلمان  با لامپ UVA و UVB (Narrowband) با طول موج 311 نانومتر می باشد. این مدل به شکل کابین  بوده با دو برد مجزا و دو صفحه ، با قابلیت جدا شدن دو صفحه از هم و امکان استفاده همزمان دو پنل به صورت جداگانه است. با این سیستم بیمار به صورت تمام قد میتواند درون کابین قرار گیرد یا برای افرادی که برای مواضع خاصی از بدن نیاز به درمان دارند توسط کرکره های جمع شونده امکان تابش به موضع مورد نظر فراهم میشود، که در دو سایز 16و 24 لامپه عرضه می شود.

 

تمامی دستگاهای شرکت پیشروطب پرشیا دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش بوده و دارای مجوز ها و تائیدیه های معتبر از معاونت درمان و سازمان انرژی اتمی ایران میباشد. ارائه خدمات در زمینه فروش، آموزش، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش توسط کاراشناسان فنی و فروش شرکت پیشروطب پرشیا و به صورت مستقیم از خود شرکت به سراسر ایران انجام میشود. همچنین ارائه هر گونه مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی و تجهیز کلینیک های پوست به صورت رایگان و همه روزه توسط کارشناسان فروش ارائه میشود.

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت و شرایط فروش دستگاه دستگاه Derma-light 2000 ،  با ما در ارتباط باشید. تلفن تماس :02167625000

دستگاه Dermalight 2000 ساخت کمپانی Dr.Hönle آلمان  با لامپ ۳۱۱ نانومتر  UVB و UVA Narrowband می باشد. این مدل به شکل کابین  بوده با دو برد مجزا و دو صفحه ، با قابلیت جدا شدن دو صفحه از هم و امکان استفاده همزمان از هر کدام از صفحات . با این سیستم بیمار به صورت تمام قد میتواند درون کابین قرار گیرد یا برای افردای که برای مواضع خاصی از بدن نیاز به درمان دارند توسط کرکره های جمع شونده امکان تابش به موضع مورد نظر فراهم میشود.در دو سایز 16 و 24 لامپه عرضه می شود.

ویژگی های سیستم

۱- دستگاه ساخت کمپانی Dr.Hönle آلمان  می باشد.

۲- با قابلیت ترکیب همزمان لامپ های UVA و UVB با طول موج 311 نانومتر

۳- لامپ ها تا 100 ساعت گارانتی می شوند

۴- قابلیت ارائه در دو مدل 16 و 24 لامپه

کاربردها

درمان بیماری ویتیلیگو

درمان پسوریازیس

درمان به صورت PUVA

درمان Neurodermatitis

درمان آکنه

درمان Atopic dermatitis

درمان کاهش ویتامین D

مزیت نسبت به سیستمهای مشابه

این دستگاه در کمپانی تخصصی سیستم های نور درمانی تولید شده و علاوه بر اثر بخشی بالا بسیار اقتصادی می باشد و قابلیت درمان همزمان کل بدن وجود دارد.

برای دانلود کاتالوگ روی دکمه زیر کلیک کنید
keyboard_arrow_up